Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Fodor Ferenc: A szülőföld- és honismeret könyve. A Magyar Népművelés Könyvei. [Bp., 1927, Borsod-Gömör-Kishont Vármegye Közönsége (Kir. M. Egyetemi Ny.)], [5]-383 p.+ 4 (kihajtható, színes) t. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérülésekkel, a címlap és az előzéklap hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg