19722.
Bücher: Geschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Benda Kálmán: A Bocskai-szabadságharc. Bp., 1955., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Rákóczi Erzsébet levelei férjéhez 1672-1707. Szerk. és az előszót írta: Benda Borbála és Várkonyi Gábor. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.