19488.
Bücher: Geschichte
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Bártfai Szabó László: Gróf Széchenyi István és kortársai. Bp.,(1926.),
Kir. M. Egyetemi Nyomda, 599+(1) p.+2 (színes) t.+1 (színes, kihajtható geneológiai tábla) t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, az elülső bortó felső részén kis sérüléssel.