19659.
Bücher: Geschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
A Magyar Századok sorozat 6 db kötete - Tóth Gyula (szerk.): A Föld megőszült 1-2. Bp., 1985, Szépirodalmi. + Katona Tamás (szerk.): Az aradi vértanúk 1-2. Bp., 1979, Szépirodalmi. + Tóth Gyula (szerk.): Küzdelem, bukás, megtorlás 1-2. Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.