Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 9

Dr. Kerkápoly Iván: Vasúti földrajz és történet. Bizalmas szolgálati könyvként kezelendő. 33. szám. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 270p+2+14.t. Műbőr kötésben, jó állapotban.
21226.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borító
21227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrik Ottó: Vasútmodellezés (Járművek). Modellezők Könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Minitrains 1/220 prospektusok, modell nélkül.
21228.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Sándor: Soproni vasutas képeskönyv 1937-1987. Közlekedés Sopron vármegyében II. Válogatás Finta Béla fotóiból. Sopron, 2008. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21229.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Klaus Gerlach: Modellbahn Anlagen. Berlin, 1966, Transpress, 183 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, egy lapon szakadásból eredő hiánnyal. + TT-modellvasút pálya-tervek, sérült kiadói mappában
21230.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kubinszky Mihály: Régi magyar vasútállomások. Építészeti hagyományok. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé vetemedett borítóval.
21231.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vasúthistória évkönyv 2001. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. 288p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban.
21232.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vasúthistória évkönyv 2000. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2000, MÁV. 300 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban.
21233.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db vasút témájú kiadvány: 11.01 Vasúti távközlési tervek rajzjelgyűjteménye. 180. sz. Tervezési segédlet. + Négyszámjegyes automatikus rutinhívó berendezés. Tervezte: Szurdi Gyárfás, MÁV Tervező Intézet. + 32.01 Vonali ki és középállomások hanghálózata. MÁV távközlési hálózatok tervezése. 248. sz. Tervezési segédlet. Változó állapotban.
21234.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF