20183.
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Tavaszi Tárlat 1901. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1901. évi tagilletménye. II. rész. Bp.,(1901), Singer és Wolfner, 4+51+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.