20583.
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Sármány-Parsons Ilona: Die Malerei Wiens um die Jahrhundertwende. (Bécs festészete a századfordulón.) Bp., 1991, Corvina. SzÃnes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.