20237.
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Szerk.: Beke László és Marosi Ernő. Bp., 1985., MTA Művészettörténeti Kutató Csoportja, 441+1 p. + [162 (az oldalszámozás után a 288 fekete-fehér fotóval illusztrált)] t. Egyedi könyvkötői átkötött aranyozott félbőr-kötés, jó állapotban.