1927 Magyar Művészet III. évfolyam. Szerk.: Majovszky Pál. Bp., 1927, Athenaeum, XII+665+[1] p.+ 12 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérülésekkel.