Toldy Ferenc: A magyar költészet kézikönyve a mohácsi vésztől a jelenk... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~633/Toldy-Ferenc-A-magyar-kolteszet-kezikonyve-a-mohacsi-vesztol-a-jelenkorig-II-kotet-Bp-~II3477298
3477298
21778
515
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Toldy Ferenc: A magyar költészet kézikönyve a mohácsi vésztől a jelenkorig [...]. II. kötet. Bp., 1876, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: tg