Illyés Gyula: Puszták népe. A szerző, Illyés Gyula (1902-1983) író, költő által ALÁÍRT példány. [Bp., 1942.],Nyugat. 3. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen folttal.