Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: A pesti úr. Evvel kezdődik oszt ebbe van a zöreg Tátrán szörzött tapasztalat is mög a pötsétfaragásrúl szörzött tapasztalat is. Más szóval ebbe a könyvbe is van mindönféle mint a többibe. Irtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr.
Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 124+1p. 7-etedik eresztés (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozott, 3305. példány.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt