21803.
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Gárdonyi Géza (Göre Gábor) 4 kötete: Göre Gábor: Bojgás az világba mög más mindönféle.; Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se.; Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok.; A pesti úr. Bp., 1923-1925, Dick Manó. Kiadói papírkötés / egészvászon-kötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal.