Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD

Beschreibung:

Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint, Berény Róbert rajzaival. (Számozott.)
[Budapest], (1945). Hungária-nyomda. [12] p. + 4 t. Egyetlen kiadás.
Kolofon: "Ez a 11-ik Hungária-könyv. Készült a nagy világpusztulás után, egy jobb és emberibb élet reményében, 1945. év őszén, a Hungária-nyomdában. Rajzolta: Berény Róbert. A klisék a Sokszorosító Kliségyár műhelyében készültek. Ez a könyv az 50. számú. Szántó Tibor részére készült".
Poss.: Szántó Tibor (1912-2001) tipográfus, könyvművész, a XX. század második felének egyik legjelentősebb könyvtervezője.
Feliratozott kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk