2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magv... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~633/2-db-Olah-Gabor-valogatott-koltemenyei-Debrecen-1957-Alfoldi-Magveto-plus-Gulyas-Pal-Az-Alfold~II3436260
3436260
22065
515
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,96 EUR , 6,88 USD
Beschreibung: 2 db - Oláh Gábor válogatott költeményei. Debrecen, 1957, Alföldi Magvető. + Gulyás Pál: Az Alföld csendjében. Bp., 1942, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: rad