Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 31

Publii Ovidii Nasonis Metamorphoseon libri XV. oder Bücher der Verwandelungen mit Deutschen Anmerkungen. Darin I) einzelne Wörter und ganze Redens-Arten erklärt, 2) die schwersten Constructiones angezeiget, 3) die Antiquitäten, Geographie und Mythologie kürtzlich erörtert werden. Nebst Lateinischen und Deutschen Registeren. Nürnberg - Wien, 1757., Johann Paull Krauß, 1 (címkép, " Silvanus. In Terminum definens", rézmetszet) t. + 688 p. + 36 sztl. lev. Latin és német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült és részben hiányos gerinccel, a lapok alján kisebb-nagyobb szöveget nem érintől szúette lyukakkal, kb. 639 oldaltól a végéig, az utolsó 4 lap és a két szennylap hiányzik.
21435.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.  Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.
21436.

Iacob Cats: Alle de Wercken. Amsterdam, 1658, Jan Jacobz Schipper, 1 (díszcímlap) t.+16+164+20+26+2+27-30+4+15+1+5+195+7+2+52+8+180+16+192+12+193-265 [helyesen 261]+9+8+74+6+81-104+34+6+8+6+40 [helyesen 42]+4+108+8+64+1-2+3-12 p. Holland nyelven. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas rézmetszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel és táblákkal, kissé foltos lapokkal, restaurált és néhány (4-5) részben pótolt lappal, valamint az utolsó 5 lap kézzel írt pótlás, néhány lapon szakadással, az első díszcímlap sérült, egy kétoldalas tábla a szélein sérült, hiányos.

Jacob Cats (1577-1660) holland költő, emblemata költő, humorista, jogász és politikus.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Dante Alighieri: La Divina Commedia. Firenze, 1864, G. Barbéra. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
21437.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nataly von Eschstruth 2 kötete: Nachtschatten.; Katz und Maus. Leipzig, é.n., Paul List, 284 p.; 292 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Philippe Pozzo di Borgo: Le Second Souffle. Suivi du Diable gardien. [Életrevalók c. filmet ihlető mű.] 2012., Bayard. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
21439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai, Sándor: Embers. [A gyertyák csonkig égnek.] Ford.: Carol Brown Janeway. New York, 2001, Vintage Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
21440.

Rufpreis:
1 800 HUF

Márai, Sándor: Conversations in Bolzano. [Vendégjáték Bolzanóban.] Ford.: George Szirtes. Camberwell, 2004, Penguin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
21441.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jay Shetty: 8 rules of love. London, 2023, Thorson. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21442.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zafón, Carlos Ruiz: The Shadow of the Wind. Translated by Lucia Graves. London, 2018, Weidenfeld & Nicholson. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21443.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dan Brown: Angels and Demons. 2009., Corgi Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel.
21444.

Rufpreis:
1 600 HUF

Taylor Jenkins Reid: Carrie Soto is Back. London, 2022., Hutchinson Heinemann. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21445.

Rufpreis:
1 600 HUF

Slowacki Juliusz - Beniowski Poema Kolekcja: Arcydzieła Literatury Swiatowej. Brody, 1905. Kiadói papírköésben + 2 db Beniowski kötet
21446.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF