11323.
Beendet 513 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. 45×60 cm. Dekoratív fakeretben.