11291.
Beendet 513 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lány hegedűvel. Olaj, karton. Vetemedett. Dekoratív, sarkaiban sérült fakeretben. 81x61 cm.