10989.
Beendet 513 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Arató István?): Táj. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 23,5×29 cm.