11126.
Beendet 513 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm