https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 107

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Német Szövetségi Köztársaság 1990. "Németország újraegyesítése" kétoldalas sárgaréz emlékérem fólia tokban T:AU (eredetileg PP) Germany 1990. "The reunification of Germany" two-sided brass commemorative medal in foil case C:AU (originally PP)
1
32944.

Német Szövetségi Köztársaság 1990. "Németország újraegyesítése" kétoldalas sárgaréz emlékérem fólia tokban T:AU (eredetileg PP)
Germany 1990. "The reunification of Germany" two-sided brass commemorative medal in foil case C:AU (originally PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság 1991. "Preussen 1991 / Nagy Frigyes - 1712?1786 - Hazatérés Sanssouci-ba" kétoldalas, aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU Germany 1991. "Preussen 1991 / Friedrich der Grosse - 1712-1786 - Heimkehr nach Sanssouci" two-sided gilded Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:AU
1
32945.

Német Szövetségi Köztársaság 1991. "Preussen 1991 / Nagy Frigyes - 1712?1786 - Hazatérés Sanssouci-ba" kétoldalas, aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:AU
Germany 1991. "Preussen 1991 / Friedrich der Grosse - 1712-1786 - Heimkehr nach Sanssouci" two-sided gilded Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem firkált fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP) Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in scribbled foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)
1
32946.

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem firkált fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in scribbled foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP) Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)
1
32947.

Német Szövetségi Köztársaság 2000. "EXPO 2000 - Hannoveri Világkiállítás" kétoldalas Cu-Ni emlékérem fóliatokban (39,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
Germany 2000. "World Expo Hannover" two-sided Cu-Ni commemorative medal in foil case (39,5mm) C:AU, (originally PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt
1
32948.

Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme kapszulában T:AU-XF, kis patina Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal in capsule C:AU-XF, tiny patina
1
32949.

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme kapszulában T:AU-XF, kis patina
Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal in capsule C:AU-XF, tiny patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme T:AU-XF, oxidáció Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal C:AU-XF, oxygenation
1
32950.

Német Szövetségi Köztársaság 2009. "A berlini fal megnyitása 20. évfordulója" kétoldalas bicolor emlékérme T:AU-XF, oxidáció
Germany 2009. "20th Anniversary of the opening of the Berlin Wall" two-sided bicolour commemorative medal C:AU-XF, oxygenation

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország DN "A köztársaság palotája - Berlin" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU Germany ND "Palast der Republik - Berlin" two-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
1
32951.

Németország DN "A köztársaság palotája - Berlin" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
Germany ND "Palast der Republik - Berlin" two-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország DN "A NÉMETORSZÁGI SZÖVETSÉGI KÖZTÁRSASÁG VÉDELMI MINISZTERE" "DER BUNDESMINISTER DER VERTEIDIGUNG BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND" zománcozott, aranyozott bronz emlékérem, hátoldalon "Parlamentarischer Staatssekretär" gravírozással és "HOFFSTäTTE BONN" gyártói jelzéssel, dísztokban (79mm) T:AU Germany ND "DER BUNDESMINISTER DER VERTEIDIGUNG BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND" enamelled, gilt commemorative medal, with "Parlamentarischer Staatssekretär" engrave and "HOFFSTäTTE BONN" hallmark at the back, in decorative case (79mm) C:AU
1
32952.

Németország DN "A NÉMETORSZÁGI SZÖVETSÉGI KÖZTÁRSASÁG VÉDELMI MINISZTERE" "DER BUNDESMINISTER DER VERTEIDIGUNG BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND" zománcozott, aranyozott bronz emlékérem, hátoldalon "Parlamentarischer Staatssekretär" gravírozással és "HOFFSTäTTE BONN" gyártói jelzéssel, dísztokban (79mm) T:AU
Germany ND "DER BUNDESMINISTER DER VERTEIDIGUNG BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND" enamelled, gilt commemorative medal, with "Parlamentarischer Staatssekretär" engrave and "HOFFSTäTTE BONN" hallmark at the back, in decorative case (79mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország DN "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" kétoldalas bronz emlékmedál, bronz rátétekkel (43mm) T:XF,VF, lyukasztott Germany ND "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" two-sided bronze commemorative medal with bronze inlays (43mm) C:XF,VF, holed
1
32953.

Németország DN "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" kétoldalas bronz emlékmedál, bronz rátétekkel (43mm) T:XF,VF, lyukasztott
Germany ND "ANNO 1379 - Zittau / ANNO 1379 - Deroybin" two-sided bronze commemorative medal with bronze inlays (43mm) C:XF,VF, holed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország DN "Éljen a kőművesség művészete" német építész céh emlékérem övcsaton (63x48mm) T:XF Germany DN "Hoch die Maurerkunst (Long Live the Art of Masonry)" German Architect Guild Commemorative Medal on Belt Buckle (63x48mm) C:XF
1
32954.

Németország DN "Éljen a kőművesség művészete" német építész céh emlékérem övcsaton (63x48mm) T:XF
Germany DN "Hoch die Maurerkunst (Long Live the Art of Masonry)" German Architect Guild Commemorative Medal on Belt Buckle (63x48mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF
1
32955.

Német Szövetségi Köztársaság 1976. "Az Elba mellékcsatorna megnyitása" kétoldalas rézzel bevont Fe emlékérem (34,5mm) T:XF
Federal Republic of Germany 1976. "Opening of the Elbe Side Channel" two-sided Cu plated Fe commemorative medal (34,5mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse