Konstantinápoly látképe. Litográfia. megjelent Alois Auer: Faust 1853.... https://www.darabanth.com/de/513-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/513.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Stich~82/Konstantinapoly-latkepe-Litografia-megjelent-Alois-Auer-Faust-1853-28x20-cm-Uvegezett-keretben-~II3473309
3473309
16255
513
Engravings
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Konstantinápoly látképe. Litográfia. megjelent Alois Auer: Faust 1853. 28x20 cm Üvegezett keretben.,
: tg