24036.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm