21464.
Bücher: Religion
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
[Sheldon, Charles Monroe]: Az Å‘ nyomdokain, vagy ,,Mit tenne Jézus?" [Ford.: Csizmadia Lajos.] Házi kincstár. Vallás-erkölcsi épÃtÅ‘ könyvek sorozata IV. köt. Bp., 1903, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 300 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borÃtóval, hiányzó cÃmlappal, ex libris-szel.