Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1., 2., 6., 7. kötetek. (4 db). Sopron, 1921-1929, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, ragasztásnál egy helyütt elvált kiadói papírtokban,
Rozlozsnik Pál: Aranyida bányageológiai viszonyai. Emszt Kálmán és Horváth Béla elemzéseivel. A Magyar Kir. Földtani Intézet Évkönyve XIX. köt. 6. füzet. Bp., 1912, Franklin-ny., (7) p.+ 236-354 p.+ (6) p.+ 8 t. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap széle sérült, helyenként kissé foltos lapokkal.
Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.