Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

19024.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1., 2., 6., 7. kötetek. (4 db). Sopron, 1921-1929, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
19025.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

19026.

Rufpreis:
6 000 HUF

19027.

Rufpreis:
6 000 HUF

19028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rozlozsnik Pál: Aranyida bányageológiai viszonyai. Emszt Kálmán és Horváth Béla elemzéseivel. A Magyar Kir. Földtani Intézet Évkönyve XIX. köt. 6. füzet. Bp., 1912, Franklin-ny., (7) p.+ 236-354 p.+ (6) p.+ 8 t. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap széle sérült, helyenként kissé foltos lapokkal.
19029.

Rufpreis:
6 000 HUF

Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19030.

Rufpreis:
4 000 HUF

19031.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vofkori György: Csíkszereda és Csíksomlyó képes története, Typografika, Békéscsaba, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19032.

Rufpreis:
6 000 HUF

Péter I. Zoltán: Mesélő képeslapok: Nagyvárad 1885-1915. Bp., 2002, Noran Kiadó. Kiadói kartonált papíkötés, kiadói papír védőborítóban, képaslap mellékletekkel
19033.

Rufpreis:
6 000 HUF

19034.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19035.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF