19016.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
Röptében a nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel szerk.: Timár Szaniszló.
Chicago-Berlin-London-Paris, én., The Werner Company, [4] p. + 128 (kétoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált táblák) t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, javÃtott, pótolt gerinccel, javÃtott kötéssel, javÃtott, foltos cÃmlappal, néhány foltos lappal.