19008.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. I-II. köt. (Reprint kiadás, kísérőfüzettel). Bp., 1982, Helikon - Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott kiadói papírtokban.