Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD

Beschreibung:

Waltraud Neuwirth: Lexikon Wiener Gold- und Silberschmiede und ihre Punzen 1867 - 1922 I-II. Wien, 1976-1977, Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth, 368 p.; 374+2 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal, színes fotókkal, és jelzésekkel illusztrált! Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Ritka! Nagyon komoly szakmunka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg