20580.
Bücher: Architektur, Kunst
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
1928-1930 Magyar Művészet IV. évf. 7. sz. és VI. 7. sz. (2 db), a Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum R.-T. Bp., Athenaeum-ny., 2 sztl. lev.+ 1 (színes) t.+ 465-(600) p.; 1 sztl. lev.+ 1 (színes) t.+ 361-(504) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, az egyik számban a fűzéstől elváló lapokkal.