Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 579

Lestyán Sándor: Repülj fecském... Reményi Ede regényes élete. A szerző, Lestyán Sándor (1896-1956) író, újságíró, műfordító által dedikált példány. Bp., 1942, Renaissance, 202+(2) p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel
21842.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben
21843.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
21844.

Rufpreis:
2 800 HUF

Czizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt." - - interjúja Medgyessy Péterrel. Medgyessy Péter által ALÁÍRT példány! Bp., 2004., Századvég. Kiadói papírkötés.
21845.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel.
21846.

Rufpreis:
2 800 HUF

Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
21847.

Rufpreis:
2 800 HUF

Várkonyi Anikó: A titok ágai. Várkonyi Anikó válogatott versei. Válogatta, szerkesztette és az előszót írta Görömbei András. Bp.,1984, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
21848.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
21849.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
21850.

Rufpreis:
2 800 HUF

[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Számozott (256./500) példány! [Bp.], 1931, Bisztrai Farkas Ferencz, 62+(2) p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, szétváló fűzéssel.
21851.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fekete Zsigmond: Egy buzakereszt. Törökszentmiklós,(1943.),Konográcz János-ny., 91 p. Kiadói papírkötés.
21852.

Rufpreis:
2 800 HUF

Györök Leó Gy.: Lázadó hajósnép viszontagságai a csöndes tengereken. Való történet. Az ifjúság számára írta és rajzolta: - -. Bp., 1890, Athenaeum, 1 t.+2+172+1 p.+13 t. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.
21853.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF