22027.
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
[Shakespeare, William]: Shakspere regényes szinművei. Shakspere összes szinművei VI. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 2 sztl. lev.+ 555+(1) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.