16783.
Beendet 512. Fernauktion
Foto
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
cca 1894 Strasbourg (Strassburg), leporelló 11 db keményhátú fotóval (hiányos), Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, ázásnyomokkal, a leporelló sérült, több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm