18970.
Beendet 512. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Flesch-FLórián-Varnusz: A sakkvilág trónusáért... I-II. 1974, 1977, Sport. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.