Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

3 db sportolók által dedikált életrajzi könyv:

Borbély Pál: Erős akarattal. Polyák Imre (1932-2010) olimpiai bajnok kötöttfogású birkózó által dedikált példány. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.

Elek Ilona - Elek Margit: Így vívtunk mi. Elek Ilona (Hepp Lászlóné, "Csibi") (1907-1988) többszörös olimpiai bajnok és világbajnok tőrvívó, a magyar sport első női olimpiai aranyérmese által dedikált példány. Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Sidó Ferenc: A kaucsuklabda varázsa. Sidó Ferenc (1923-1998) kilencszeres világbajnok asztaliteniszező, labdarúgó, edző, sportvezető által dedikált példány. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni