Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Új Testamentom, azaz: A Mi Urunk Jézus Krisztusnak Új szövetsége. Magyar nyelvre fordította Károli Gáspár. (1888).
Budapest, 1888. Brit és Külföldi Biblia-Társulat (Hornyánszky Viktor ny.) [4] + 517 + [1] p.
Kéthasábos szövegoldalakkal. Az első két ív fűzése meglazult, négy levélen, illetve a repülő előzékeken apró sérülés. Az előzékeken tulajdonlási sort alkotó tulajdonosi bejegyzések.
Aranyozott gerincű, vaknyomásos, kissé sérült kiadói vászonkötésben, enyhén foltos lapszélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk