Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 376

A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 p. + 9 ( egy színes, a többi fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, rajta kis szakadással, a hátsó borítón rajzokkal, a hátsó borító belsején ceruzás bejegyzéssel.
18682.

Rufpreis:
2 400 HUF

18683.

Rufpreis:
3 000 HUF

18684.

Rufpreis:
3 000 HUF

18685.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 The National Geographic Magazine. Vol. L, No. 1. July 1926. Washington D.C., 1926, The National Geographic Society. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült, kopottas borítóval, részben ázott, sérült lapokkal, kendi Finály István (1876-1947) mérnök tulajdonosi bélyegzőjével.
18686.

Rufpreis:
2 000 HUF

Györkös Erzsébet: Budapest élelmiszerellátása földrajzi megvilágításban. Különlenyomat a Városi Szemle XXVIII. évfolyamából. Bp., [1942], Székesfővárosi háziny., 84+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval. (Ritka!)
18687.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopással
18688.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. +2 (kihajtható térképek) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, minimális kopással , térkép-melléklet nélkül.
18689.

Rufpreis:
3 000 HUF

18690.

Rufpreis:
3 000 HUF

18691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balet, J. C.: Die Mandschurei. Das Drama des fernen Ostens. Geschichte - Politik - Volkswirtschaft. Ihre Zukunft. Wien, 1932, Oesterr. Journal A.-G., 207+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, "Japán császári konzulátus Budapest" bélyegzéssel.
18692.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdély története napjainkig I-III. kötet. I.: A kezdetektől 1606-ig. II.: 1606-tól 1830-ig. III.: 1830-tól napjainkig. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, karcos kiadói papírborítóban.
18693.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF