18589.
Beendet 512. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Skandinavien. Dänemark-Schweden-Norwegen-Finnland/Baukunst-Landschaft-Volksleben. Berlin, 1930, Atlantis-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, szakadt, kopottas állapotban.