Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

9

Beschreibung:

Dzsida József: A Salgótarjáni Kőszénbánya R.T. nógrádi szénbányászatának története 1868-1943-ig. Salgótarján, 1944, Kiadja a Salgótarjáni Kőszénbánya R.T. Bányaigazgatósága. 180 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Gazdag szövegközi fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni