Dzsida József: A Salgótarjáni Kőszénbánya R.T. nógrádi szénbányászatán... https://www.darabanth.com/de/512-Fernauktion/512.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~667/Dzsida-Jozsef-A-Salgotarjani-Koszenbanya-RT-nogradi-szenbanyaszatanak-tortenete-1868-1943-ig~II3460800
3460800
18791
512
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Dzsida József: A Salgótarjáni Kőszénbánya R.T. nógrádi szénbányászatának története 1868-1943-ig. Salgótarján, 1944, Kiadja a Salgótarjáni Kőszénbánya R.T. Bányaigazgatósága. 180 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Gazdag szövegközi fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel.
: kni