Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség fönntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg