Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Kolozsvár, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
Vegyes II. világháború témájú könyvtétel, 3 db: Magyar-brit titkos tárgyalások 1943-ban, Boldizsár Iván: Keser-édes, Cserépfalvi Imre: Egy könyvkiadó feljegyzései.
Andrzej Żbikowski: A hírnök. Karski, a világ igaza. [Jan Karski (1914-2000) lengyel diplomata, II. világháborús ellenálló.] Ford.: Pálfalvi Lajos. Bp., 2014, Kossuth, 477+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Somogyi Éva: Kormányzati rendszer a dualista Habsburg Monarchiában. (A közös minisztertanács, 1867-1906.) História Könyvtár Monográfiák 8. Bp., 1996, História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.