Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3459470
19380
512
Books: History
Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
3459501
19381
512
Books: History
3459558
19382
512
Books: History
Györffy György: István király és műve. Bp.,2000., Balassi. 3. , javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 669p.
3459589
19383
512
Books: History
Virágkor és hanyatlás 1440-1711 (Magyarok Európában II.). Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 1990. Háttér lap-és könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 3459701
19384
512
Books: History
3459704
19385
512
Books: History
Sortüzek -1956. Igazságügyi Minisztérium Tényfeltáró Bizottság 1993. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés.
3460105
19386
512
Books: History
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon. 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3460115
19387
512
Books: History
3460295
19388
512
Books: History
Marc Bloch: A történelem védelmében (Válogatott művek). Gondolat Kiadó, 1974. Kiadói egészvászon-kötés
3460352
19390
512
Books: History
Németh Péter (szerk.): A török orientáció a XVII. századi magyar politikában Vaja, 1985. Kiadói papírkötés
3460378
19391
512
Books: History
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 3460381
19392
512
Books: History
Veres Péter: A válság éveiből. Bp., 1945, Sarló. Kiadói papírkötés, kopott papír védőborítóval, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF