Tétel

Rufpreis:

100 HUF

Beschreibung:

Vas Zoltán: Annyi áldás szálljon rája... Kossuth Lajos élete 1861-től haláláig. DEDIKÁLT! Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborító, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg