3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Lehnert, Georg: Das Porzellan. Sammlung Illustrierter Monographien 6. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen & Klasing, 152 p. + 11 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, a könyvtesttől elváló borítóval, részben szétváló fűzéssel.