Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 609
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246269
21215
512
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Ford.: Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon. Kiadói bársonykötés, kissé sérült papír védőborítóban, kissé koszos kiadói papírtokban.
3421343
21216
512
3400
[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi, 45+II+2 p. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) alapján készült facsimile kiadás 1500 példányban. Kiadói papírkötés. 3457388
21217
512
3400
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban. 3459614
21218
512
3400
Erdős Reneé 5 regénye, 8 db kötetben, aláírt példányok. Bp., Révai. Aranyozott egészvászon kötésben, vegyes állapotban
3225486
21219
512
3300270
21220
512
3200
Hommage a Radnóti. Bp., [1979.], Magyar Helikon, (Zrínyi-ny.), 10 sztl. lev. Radnóti Miklós 'Erőltetett Menet' c. verse magyar, francia, angol, orosz, német, szlovák, szerbhorvát, olasz, lengyel, és cseh nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott, 147 számú számozott példány, Jobbágy Károly (1921-1998) költő, műfordító részére szóló példány.
3404839
21221
512
3200
Reményik Sándor: Romon virág. Versek. 1930-1935. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. + Tompa László: Ne félj. Összegyűjtött költemények. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3423305
21222
512
3200
Vivaldi naplójából. Villányi László versei. DEDIKÁLT! 1997, Orpheusz Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3423339
21223
512
3200
Óvárosi Óss Enikő: Zárszámadás. DEDIKÁLT! Pomáz, 2009, Kráter. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3434291
21224
512
3200
Donászy Ferenc: Villámsugár. Indiántörténet a messze nyugatról. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3434293
21225
512
3200
Donászy Ferenc: Az aztékok kincse. Villámsugár halála. Bp., Hungária. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
3457395
21226
512
3200
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF