Porzellan Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3385813
12219
510
30000
Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), mázrapedésekkel, egy kis karccal, m:16 cm
3425890
12220
510
120000
3364325
12221
510
60000
Zsolnay váza mezei virágokkal. cca 20. sz. utolsó harmada, magastüzű opak sötét eozin mázon elágazó mezei virág mintákkal, különféle színű egymást átfedő eozinrétegekkel, jelzett: öttornyos handpainted jelzés, hibátlan, m: 22,5 cm /// Circa last third of the 20th century. High-fired opaque dark eosin glaze with branching wildflower patterns, featuring overlapping eosin layers in various colors. Marked: five-tower "handpainted" mark. Flawless condition. Height: 22.5 cm.
3325709
12222
510
44000
Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
3449244
12223
510
50000
Zsolnay Barokk mintás 36 részes szervírozó készlet, tányérok, kínálók, gyertyatartók, cukortartó, kiöntő, váza. Jelzett, hibátlan. 3450013
12224
510
36000
Hollóházi Hortenzia mintás 18 részes étkészlet. 6 darab tányér d: 19 cm, 6 darab mélytányér d: 23 cm, 6 darab nagytányér d: 26 cm. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. 3447676
12225
510
32000
cca 1880-1920 Imari japán porcelán asztali lámpa, európai exportra készített fedeles edényből átalakítva, Kézzel festett, porcelán rész m: 24 cm, teljes m: 62 cm
3383507
12226
510
70000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3339104
12227
510
50000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 37 cm
3444584
12228
510
40000
Herendi Eton mintás 6 db-os mokkás csésze készlet, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
3444586
12229
510
40000
3124123
12230
510
40000
Herendi kígyófüles kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF