Rahmen Zahl der Lose: 4
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3454611
14558
510
Frames
Nagyméretű blondel képkeret, sérült, befoglaló méret 87x69 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3454608
14559
510
Frames
2 darab blondel képkeret, sérült, 57x74 cm, 48x73 cm
3454613
14560
510
Frames
Nagyméretű blondel képkeret, sérült, befoglaló méret 70x50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3403198
14561
510
Frames
Régi fénnyomatú életkép, festmény másolat, Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31×44,5 cm. A keret küldő mérete 60x75 cm Hátoldalán fatáblával lezárt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF