Judaica Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3450959
17250
510
Judaica
Kegyelet könyve. Imádság megboldogult szeretteink lelkiüdvéért úgy a templomi mazkir, vagy halálozási évforduló napján, mint sírlátogatáskor. Kiadja: Rosner Ármin, a Pesti Izraelita Hitközség nyug. tanácsosa. Vác, 1927, Kohn-ny., 16 p. Benne 1928-tól 1953-ig kitöltött naptárral. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval. 3437621
17251
510
Judaica
Jean Boyer: Népeink legádázabb ellenségei La Paz, Táltos kiadó, Emigráns kiadású antiszemita munka. 131p. 3453559
17252
510
Judaica
Galiziana kóser kávéitalcímke H. Franck kassai (Felvidék) cégtől 3193344
17253
510
Judaica
1938 Zsidó pár (Pick Éva és Pelz István) esküvőjére kapott dísztáviratok gyűjteménye. Kb 50 db egészvászon kötésbe kötve
3025726
17254
510
4400
Judaica
cca 1910 Héber nyelvű nyomtatott ketuba (házasságlevél), Bernat Berger könyv- és papírkereskedés
3455324
17255
510
Judaica
Vegyes judaika témájú prospektus tétel
3449900
17256
510
Judaica
Üveg dreidel / trenderli. Részben színezett kézműves üveg, hibátlan, m: 3,5 cm
3261809
17258
510
42000
Judaica
Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
3261763
17259
510
42000
Judaica
1940 Kiskunhalas, Tábori zsidó munakszolgálatos század, 261/9, 1940. december 3., 2 db fotólap, törésnyomokkal, szakadásokkal, 8,5x13,5 cm
3419082
17260
510
4400
Judaica
A miskolci orth. izr. anyahitközség alkalmazottainak szolgálati és fegyelmi szabályzata. Miskolc, 1935. Schwartz Soma. 20p. az utolsó oldalon egy alkalmazott tanítónő átvételi igazolásával, valamint külön lapon fogadalmi esküszövegével és jegyzőkönyvvel. 3430684
17261
510
Judaica
1944 ,,Emlékezésem, gyászom", izraelita halálozási emlékkönyv, kalendárium. Kiadja: a Poel Czedek Egylet, Bp. (Neuwald Illés Utódai-ny.), 22 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, részben elmosódott bejegyzésekkel.
3348066
17262
510
Judaica
1939. november-december, Kiss Arnold (1869-1940) budai vezető főrabbi, költő gyászbeszéde Gerő Ödön (1863-1939) író, műkritikus koporsójánál. 2 géppel írt oldal, kézi javítással és kiegészítéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF