https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 261

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1947 Az 1947-es választáson 4-es listán induló Nemzeti Parasztpárt választási szalag plakátja, hajtással, jó állapotban, 58×28 cm
1
18112.

1947 Az 1947-es választáson 4-es listán induló Nemzeti Parasztpárt választási szalag plakátja, hajtással, jó állapotban, 58×28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
18113.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm
1
18114.

cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1
18115.

1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949-1952 Szabad Nép! 50 szám, változó állapotban, közte sérült és szakadt is.
1
18116.

1949-1952 Szabad Nép! 50 szám, változó állapotban, közte sérült és szakadt is.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1950 Az Államvédelmi Hatóság és a Népköztársaság Rendőrségének jelvényei, nyomtatvány
1
18117.

cca 1950 Az Államvédelmi Hatóság és a Népköztársaság Rendőrségének jelvényei, nyomtatvány

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1950 Lilliput Vol. 25 No. 5, May 1950, angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér és színes képekkel (köztük művészfotókkal) illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, 120 p.
1
18118.

1950 Lilliput Vol. 25 No. 5, May 1950, angol nyelvű folyóirat egy száma, fekete-fehér és színes képekkel (köztük művészfotókkal) illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, 120 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
ca 1950 Figyeljük az amerikai burgonyabogár megjelenését, villamosplakát méret, kétoldalas 14x19 cm
1
18119.

ca 1950 Figyeljük az amerikai burgonyabogár megjelenését, villamosplakát méret, kétoldalas 14x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 ,,El a kezekkel Koreától! - Vesszenek a háborús gyujtogatók!", a Magyar Rendőr melléklete, hajtva, kisebb sérüléssel, 41x26 cm
1
18120.

cca 1950 ,,El a kezekkel Koreától! - Vesszenek a háborús gyujtogatók!", a Magyar Rendőr melléklete, hajtva, kisebb sérüléssel, 41x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm
1
18121.

cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952 Musik und Bild Kalender, német nyelvű asztali naptár, kissé sérült, ragasztott, 23,5x15 cm + 2006 Spitzweg-Kalender, színes képekkel illusztrált naptár, 16,5x20 cm
1
18122.

1952 Musik und Bild Kalender, német nyelvű asztali naptár, kissé sérült, ragasztott, 23,5x15 cm + 2006 Spitzweg-Kalender, színes képekkel illusztrált naptár, 16,5x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952 Az Argentínai Magyar Nemzeti Színház prospektusa, igazgató: Szeleczky Zita
1
18123.

1952 Az Argentínai Magyar Nemzeti Színház prospektusa, igazgató: Szeleczky Zita

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse