Drucksachen

Zahl der Lose: 261

1944 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja IV. évf. 24. sz., 1944. jún. 14., sérülésekkel, lapszéli foltokkal
18100.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 19. száma, 1944. okt. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, lapszéli sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
18101.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Országépítés, Nemzetpolitikai Szemle c. folyóirat IV. évf. 17. száma, 1944. szept. 1., szerk.: vitéz Vass Sándor, kisebb sérülésekkel, tűzés nélkül, 16 p.
18102.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Egyedül vagyunk. Társadalompolitikai és szépirodalmi folyóirat. Főszerk.: Oláh György. VII. évf. 2. és 18. sz. 1944. jan. 28.-szept. 8. (1938. és 1944. októbere között megjelent szélsőjobboldali folyóirat.) Sérült, részben foltos, 16 p., 12 p.
18103.

Rufpreis:
1 400 HUF

18104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:   1944 Kisalföldi Gazda IV. évf. 8. sz., 1944. április 20., 113-128 p.  cca 1931 Mezőgazdasági Üzem és Számtartás III. évf. 12. sz., 241-264 p.;  1940 A Tejtermelők Országos Szövetségének beszámoló jelentése 1940. évi működéséről. Bp., 1941, "Pátria",117+3 p.;  1942 A Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete évi jelentése. Bp., 1942, Bethlen Gábor, 80 p.;
18105.

Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db:

1944 Kisalföldi Gazda IV. évf. 8. sz., 1944. április 20., 113-128 p.

cca 1931 Mezőgazdasági Üzem és Számtartás III. évf. 12. sz., 241-264 p.;

1940 A Tejtermelők Országos Szövetségének beszámoló jelentése 1940. évi működéséről. Bp., 1941, "Pátria",117+3 p.;

1942 A Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete évi jelentése. Bp., 1942, Bethlen Gábor, 80 p.;

Rufpreis:
2 000 HUF

Palásti László-Stella Adorján: Nevessünk Hitleréken. Antifasiszta tréfák és anekdoták gyüjteménye. A borító és a rajzok Szigethy István munkái. Bp., 1945.,Müller, 43+1p. borító nélkül
18106.

Rufpreis:
3 000 HUF

1945 A Néplap zsebnaptára
18107.

1945 A Néplap zsebnaptára

Rufpreis:
10 000 HUF

1945 Garamvölgye, a lévai járás csehszlovák nemzeti bizottságának hetilapja I. évf. 3. és 5. számai, 1945. febr. 4.-febr. 18., a szövetséges hatalmak mellett kiálló, németellenes tartalommal, kisebb sérülésekkel, 2 p., 4 p.
18108.

Rufpreis:
2 000 HUF

18109.

Rufpreis:
2 000 HUF

1946 2 db német naptár, Stuttgartot és Augsburgot ábrázoló képekkel, az egyik első lapja szakadt, a másik felső részén kis sérüléssel.
18110.

Rufpreis:
1 600 HUF

1947 Kispest, a Wekerle Állami Munkástelepen épült bérházak házirendje, 4 p.
18111.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF