Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 195

Tiffany & Co. ezüst (Ag) toll, h: 10,5 cm, jelzett, bruttó 21g
22180.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
13

Ezüst (Ag) kanál, jelzett, 23 g
22181.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) keresztelő készlet, jelzett, fa díszdobozban, nettó 143g + ezüst (Ag) nyelű kés.
22182.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
10

Ezüst (Ag) nyelű fagylaltszervírozó szett, jelzett, dobozában, h: 25,5 cm
22183.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozában, h: 26 cm
22184.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Frey Wille Miss gyűrű - Hommage ? Hundertwasser. Égetett tűzzománc, 24k arany bevonat, m:52, eredeti dobozában, leírással, számlával, ajándéktáskában.
22185.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Régi sétabot, ezüst (Ag) markolattal, javított, jelzett, h: 85 cm
22186.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló szett, dobozában, jelzés nélkül, h: 28,5 cm
22187.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, dobozában, jelzett, h: 29 cm
22188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik ezüst (Ag) gyertyatartó, fa talapzatban, fém merevítőgyűrűvel, sérült, m: 18 cm
22189.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Kristály talpas kínáló, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, d: 14 cm, m: 9,5 cm, lepattanással.
22190.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szecessziós aufsatz, ezüst (Ag) talpazattal, d: 15 cm, m: 11 cm, kissé laza.
22191.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF