Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3455527
22180
510
24000
Jewellery and precious metal items
Tiffany & Co. ezüst (Ag) toll, h: 10,5 cm, jelzett, bruttó 21g 3455530
22181
510
4600
Ezüst (Ag) kanál, jelzett, 23 g 3449725
22182
510
46000
Ezüst (Ag) keresztelő készlet, jelzett, fa díszdobozban, nettó 143g + ezüst (Ag) nyelű kés. 3447949
22183
510
30000
Ezüst (Ag) nyelű fagylaltszervírozó szett, jelzett, dobozában, h: 25,5 cm
3447952
22184
510
30000
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, dobozában, h: 26 cm
3445347
22185
510
30000
Frey Wille Miss gyűrű - Hommage ? Hundertwasser. Égetett tűzzománc, 24k arany bevonat, m:52, eredeti dobozában, leírással, számlával, ajándéktáskában. 3445373
22186
510
15000
Régi sétabot, ezüst (Ag) markolattal, javított, jelzett, h: 85 cm 3447937
22187
510
15000
Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló szett, dobozában, jelzés nélkül, h: 28,5 cm
3447933
22188
510
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, dobozában, jelzett, h: 29 cm
3447421
22189
510
8500
Antik ezüst (Ag) gyertyatartó, fa talapzatban, fém merevítőgyűrűvel, sérült, m: 18 cm 3450994
22190
510
Kristály talpas kínáló, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, d: 14 cm, m: 9,5 cm, lepattanással. 3411508
22191
510
30000
Szecessziós aufsatz, ezüst (Ag) talpazattal, d: 15 cm, m: 11 cm, kissé laza. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF